برنامه دریافت تیك آبی توییتر متوقف گردید

برنامه دریافت تیك آبی توییتر متوقف گردید توییتر هشت روز بعد از بازگشایی فرایند بررسی هویت افراد برای دریافت تیک آبی، بررسی درخواستهای عمومی را متوقف کرد.به گزارش تعمیر تلفن به نقل از ایسنا، توییتر اعلام نمود این برنامه جهت بررسی درخواستهایی که تا حالا ارسال شده اند، متوقف شده است. این شرکت در توییتی اعلام نمود دریافت درخواستهای احراز هویت برای تیک آبی بزودی باردیگر شروع می شود.

تیک آبی برای تایید هویت حساب یک کاربر طراحی شده است. حسابهایی که درخواست احراز هویت می دهند باید در شش گروه شامل ۱- دولت ۲- شرکتها، برندها و سازمانها، ۳- سازمانهای خبری و خبرنگاران ۴- سرگرمی ۵- ورزش و بازی ۶- فعالان سازمان دهندگان و سایر افراد موثر قرار داشته باشند.

این شرکت قبل از این اعلام نموده بود برنامه درخواست احراز هویت را تا چند هفته آتی بصورت تدریجی برای کاربران عرضه می کند. در پروسه جدید بررسی هویت صاحب حساب، هر کسی می تواند از بخش تنظیمات حساب خود برای احراز هویت درخواست کند.

کاربران برای اینکه واجد احراز هویت شوند، باید در ۱۲ ماه گذشته تابع قوانین توییتر بوده و در شش ماه گذشته در این پلت فرم فعال بوده باشند. همین طور حساب توییتری باید شامل یک تصویر و یک نشانی ایمیل یا شماره تلفن تایید شده باشد. کاربرانی که تایید شوند، تیک آبی را بصورت اتوماتیک دریافت خواهند کرد. کسانی که درخواستشان رد شود، ۳۰ روز بعد از تصمیم توییتر می توانند باردیگر درخواست کنند.

بر اساس گزارش بیزنس اینسایدر، سیستم درخواست عمومی توییتر در سال ۲۰۱۷ متوقف گردید اما چهره های برجسته همچنان قادر به دریافت تیک آبی در این شبکه اجتماعی بودند.

منبع:

1400/03/09
17:29:52
0.0 / 5
796
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل