گسترش همكاریهای پست و سازمان نقشه برداری كشور

گسترش همكاریهای پست و سازمان نقشه برداری كشور به گزارش تعمیر تلفن با انعقاد تفاهمنامه بین شرکت ملی پست و سازمان نقشه برداری، از ظرفیت های مشترک دو سازمان برای خدمات رسانی بیشتر به مردم استفاده می شود.


به گزارش تعمیر تلفن به نقل از ایسنا، امروز در آیین امضای تفاهمنامه بین شرکت ملی پست و سازمان نقشه برداری که به میزبانی سازمان نقشه برداری کشور برگزار شد، رمضانعلی سبحانی فر - مدیرعامل، محمدرضا قادری - عضو هیئت مدیره و کاوه دولتی - مدیرکل جغرافیایی و اطلاعات مکانی شرکت ملی پست و غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی - رئیس سازمان، علی جاویدانه - معاون سازمان نقشه برداری کشور، حضور داشتند.
در این نشست در زمینه های گسترش سطح همکاریهای دو طرف در جهت استانداردسازی و همکاری شرکت ملی پست در غنی سازی STI در بستر وب سرویس کدپستی و پروژه ملی جی نف، عرضه لایه های نقشه پوششی و پارسلی و همینطور توزیع نقشه های لجستیک پستی سازمان نقشه برداری کشور بحث و تبادل نظر شد.
سبحانی فر ضمن اشاره به ظرفیت های پست در عرضه خدمات بهینه و مناسب به مردم، اظهار نمود: با به روز شدن کدپستی و پیاده سازی پروژه ملی جی نف در کشور کمک شایانی به رفع خیلی از مشکلات شهروندان صورت گرفته و به نحوی که عرضه خدمات غیرحضوری در سازمان ها مبتنی بر این اطلاعات گسترش بیشتری پیدا کرده است.
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: با عنایت به نیاز جامعه و دستگاههای اجرایی و همینطور با تاکیدات صورت گرفته در برنامه ششم توسعه در بهنگام سازی نشانی مکان محور، شرکت ملی پست پیشتاز و متولی ارسال اطلاعات دقیق و واقعی به مردم در زمینه جی نف و کدگذاری بوده و این امر سبب پیشگیری از هرگونه سوءاستفاده شده است.
جعفرزاده ایمن آبادی هم در این مراسم اظهار داشت: تسهیل فرایندهای کاری و عرضه خدمات بهتر و استفاده از خدمات و ظرفیت های یکدیگر در جهت دریافت اطلاعات مکانی استاندارد و دقیق از اهداف این تفاهمنامه است.
رئیس سازمان نقشه برداری کشور ضمن اشاره به اشتراک گذاری داده، ژئو پرتال و STI در کدپستی، اظهار داشت: با تبادل اطلاعات مکان محور و جغرافیایی بین دو سازمان علاوه بر عرضه سرویسهای بهتر و بهنگام به مردم، می توان با ایجاد سامانه ای این خدمات را مطلوب تر عرضه کرد.
بر طبق این تفاهمنامه مقرر شد تبادل اطلاعات مکان محور بین سازمان نقشه برداری کشور و شرکت ملی پست به مدت دوسال صورت پذیرد.1399/11/29
23:10:31
0.0 / 5
719
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل