قابلیت های جدید سیگنال برای كشاندن كاربران واتس اپ

قابلیت های جدید سیگنال برای كشاندن كاربران واتس اپ به گزارش تعمیر تلفن اپلیکیشن پیام رسان سیگنال با کپی کردن بعضی از قابلیت های واتس اپ، امیدوار است بتواند کاربران بیشتری که به دنبال یک پیام رسان جایگزین واتس اپ هستند را جذب نماید.به گزارش تعمیر تلفن به نقل از ایسنا، به دنبال تغییراتی که سیاستهای حریم خصوصی واتس اپ صورت گرفته و کاربران را ملزم می کند با اشتراک گذاری اطلاعات شخصی خود با فیسبوک – شرکت مادر واتس اپ – موافقت کنند، خیلی از کاربران کوچ از این اپلیکیشن پیام رسان را شروع کرده اند.

سیگنال قبل از این توانایی رمزگذاری شده سرتاسری و ارسال پیامهای محو شونده بعد از یک مدت زمانی مشخص را عرضه نموده بود اما جدید ترین نسخه بتای این اپلیکیشن، آپدیتهایی را به همراه دارد که فاصله سیگنال از رقیبش از نظر قابلیتهای محبوب را کمتر می کند.

این تغییرات که اولین بار توسط سایت WABetaInfo کشف شد، شامل گزینه های کاسمتیک مانند استیکرهای متحرک و تصاویر پس زمینه چت سفارشی است که در آپدیتهای اخیر واتس اپ ظاهر شدند اما چند قابلیت کاربرد جدید وجود داردند که کوچ از واتس اپ به سیگنال را برای کاربران راحتتر خواهند کرد.

حداکثر شمار کاربران شرکت کننده در یک تماس گروهی در سیگنال از پنج به هشت نفر افزایش خواهد یافت که مشابه تغییر صورت گرفته در واتس اپ در آوریل سال ۲۰۲۰ است. همینطور حالت مصرف کم دیتا وجود خواهد داشت که مصرف دیتا را در طول تماسها می کاهد (این گزینه در سال ۲۰۱۴ به واتس اپ اضافه شد) و کاربران می توانند استاتوس سفارشی جدیدی اضافه کنند که برای اولین بار در ژوئن سال ۲۰۱۹ به واتس اپ اضافه گردید.

واتس اپ اجرای سیاستهای جدید استفاده از سرویس خویش را به تاخیر انداخته است اما این تصمیم برای خیلی از کاربرانی که تصمیم گرفتند به جای اشتراک گذاری اطلاعاتشان با فیسبوک، از این اپلیکیشن بیرون بروند، دیرهنگام بوده است.

بر اساس گزارش تک رادار، پاول دوروف، موسس تلگرام شمار کاربرانی که واتس اپ را ترک می کنند را بزرگترین کوچ دیجیتالی تاریخ بشریت خوانده است ازاین رو قابل درک است که سیگنال بخواهد سهم خود از این کوچ را افزایش دهد.
1399/11/05
13:47:02
0.0 / 5
881
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل