رشد ۵۱۰۰ درصدی سهام یك شركت با یك اشتباه!

رشد ۵۱۰۰ درصدی سهام یك شركت با یك اشتباه! تعمیر تلفن: سفارش دو کلمه ای ایلان ماسک جهت استفاده از پیام رسان سیگنال، موجب شد سرمایه گذاران به اشتباه به خرید سهام یک شرکت کوچک سازنده دستگاه پزشکی با نام مشابه سیگنال هجوم برده و موجب صعود سرسام آور ارزش سهام آن شوند.به گزارش تعمیر تلفن به نقل از ایسنا، ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا در هفتم ژانویه در توییتر نوشت: از سیگنال استفاده کنید که البته منظورش پیام رسان سیگنال بود. تا اختتام آن روز ارزش سهام شرکت "سیگنال اَدوَنس" بیش از شش برابر افزایش یافت و سهام این شرکت در مدت سه روز بیش از ۵۱۰۰ درصد صعود کرد و ارزش بازارش را به ۳۹۰ میلیون دلار رساند.

با وجود گزارشها درباره این اشتباه در روز جمعه، روند صعود سهام این شرکت ادامه داشت و روز دوشنبه ۸۸۵ درصد افزایش یافت.

دکتر کریس هایمل، مدیرعامل این شرکت در مصاحبه تلفنی به بلومبرگ اظهار داشت: قویا سفارش می نماییم دقت کرده و با احتیاط سرمایه گذاری کنند. "سیگنال اَدوَنس" هیچ ارتباطی با ایلان ماسک یا اپلیکیشن سیگنال ندارد.

سیگنال ادونس از سال ۲۰۱۹ نزد کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا گزارش سالانه تنظیم نکرده و از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶ درآمدی نداشته است.

اشتباه اخیر تازه ترین نمونه از تشابهات اسمی است که سرمایه گذاران را به اشتباه انداخته است. محبوبیت شرکت ارتباطات ویدیویی زوم در سال های اخیر موجب صعود موقتی ارزش سهام شرکت "زوم تکنولوژی" شده بود برای اینکه معامله گران نماد ZOOM را با این شرکت کنفرانس ویدیویی اشتباه گرفته بودند. زوم تکنولوژی یک شرکت مستقر در پکن است که قطعات تلفن همراه تولید می کند و بعدا نام خودرا به ZTNO تغییر داد.

اپلیکیشن سیگنال توسط یک سازمان غیرانتفاعی اداره می شود.

بر اساس گزارش بلومبرگ، ایلان ماسک در پاسخ به کامنتی در توییتر اعلام نمود یک سال پیش به بنیاد سیگنال کمک کرده بود و می خواهد در آینده کمک بیشتری انجام دهد.
1399/10/23
23:30:21
0.0 / 5
893
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل