مینی راك مخابراتی ساخته شد

مینی راك مخابراتی ساخته شد به گزارش تعمیر تلفن محققان در یك شركت دانش بنیان اقدام به ساخت ۸۵۰ سری مینی راك مخابراتیOutdoor ، نموده اند.به گزارش تعمیر تلفن به نقل از مهر، محمدعلی چمنیان مدیرعامل یك شركت دانش بنیان گفت: طی قراردادی در این شركت با یك اپراتور اقدام به ساخت و تولید ۸۵۰ سری مینی راك مخابراتی Outdoor كردیم.
وی با بیان اینكه این راك به عنوان یك منبع تغذیه Outdoor با الزامات IP۵۵ برای مصرف كننده های مخابراتی در این شركت طراحی و ساخته شده است، افزود: این سیستم با ظرفیت ۳ ماژول یك سوكننده، مجهز به واحد كنترل كننده مركز (MCU) هوشمند، واحد توزیع برقDC/AC ، فضای خالی ۸U برای نصب تجهیزات مخابراتی و همچنین جایگاه نصب ۲ سری باتری V/۱۵۵AH ۴۸است.
مدیرعامل این شركت تاكید كرد: پروژه سوپروایزری نصب و راه اندازی سیستم های OUTDOOR شركت ما در سایت های G۳ و G۴ در استان های یزد، كرمان و سیستان و بلوچستان در بیش از ۳۰۰ نقطه در حال ساخت و راه اندازی است.
وی با بیان اینكه راك یك سازه فلزی مكعبی شكل است كه داخل آن تجهیزات دیگری مثل یونیت های یك سوكننده، مبدل و یا تجهیزات دیگری قرار می گیرد، گفت: راك هم از سرور محافظت می كند و هم جهت تهویه و جلوگیری از صدمات فیزیكی از جمله ضربه و فشار و كارایی بهتر سرور آن را در خود جای می دهد.
وی ادامه داد: صندوق الكترونیك صحا تنها جایی بود كه به فعالیت های تخصصی ما بها می داد در حالیكه بانك ها آشنایی چندانی با الكترونیك و صنایع الكترونیك نداشتند. اما كارشناسان صندوق همه كارشناسان الكترونیك هستند و از فناور بودن فرآیند تولید و محصولات كشور مطلع هستند كه این موضوع باعث تسهیل در فرآیند حمایت و تصویب تسهیلات می شود.
 

1396/06/22
21:40:59
5.0 / 5
5237
تگهای خبر: مخابرات , اپراتور , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل