ابزار نفوذسنج بزرگترین شركت امنیت سایبری آمریكا دزدیده شد

ابزار نفوذسنج بزرگترین شركت امنیت سایبری آمریكا دزدیده شد شرکت امنیت سایبری فایرآی مدعی شده هکرهای مورد حمایت یک دولت ابزار حرفه ای مورد استفاده این شرکت برای شناسایی حملات اینترنتی را سرقت کرده اند.به گزارش تعمیر تلفن به نقل از انگجت، فایرآی می گوید از ابزار سرقت شده جهت بررسی و آزمون اقدامات و تمهیدات دیگر شرکتها در حوزه امنیت سایبری استفاده می نماید تا مشخص شود آیا آنها در مقابل حملات هکری لطمه پذیر هستند یا خیر.
فایرآی بزرگترین شرکت امنیت سایبری در آمریکاست و ابزار سرقت شده از آن برای انجام آزمایش و بررسی میزان و امکان نفوذپذیری شبکه اینترنتی دیگر شرکتها مورد استفاده قرار می گرفت. کوین مندینا مدیر این شرکت حمله منجر به سرقت این ابزار را پیچیده توصیف کرده و می گوید از همین رو بر این باوریم که این حمله با پشتیبانی یک دولت انجام شده است.
فایرآی از افشای زمان انجام این حمله خودداری کرده است. این شرکت در داخل و خارج از آمریکا ده ها مشتری خصوصی و دولتی دارد و هنوز مشخص نیست آیا از ابزار سرقت شده برای انجام عملیات هکری استفاده شده است یا خیر. تحقیقات دراین زمینه با همکاری مایکروسافت و اف بی آی شروع شده و در عین حال برخی رسانه های آمریکایی مانند واشنگتن پست این حمله را به گروه هکری روسی APT۲۹ منتسب کرده و مدعی شده اند این گروه با سرویس اطلاعاتی خارجی روسیه ارتباط دارد.

1399/09/19
16:41:57
5.0 / 5
1104
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل