فراخوان گوگل برای بازگشت كارمندانش از خارج كشور

فراخوان گوگل برای بازگشت كارمندانش از خارج كشور به گزارش تعمیر تلفن شركت گوگل به كاركنانش سفارش كرد تا آخر سال به كشوری كه در آنجا استخدام شده و مشغول فعالیت بودند، بازگردند.به گزارش تعمیر تلفن به نقل از ایسنا، در دوران اوج شیوع کووید ۱۹ شرکت گوگل که در مونتین ویوی کالیفرنیا مستقر است، به بعضی از کارمندانش اجازه داد برای علل شخصی مانند بازگشت به کشور مادریشان و ادامه فعالیت به شکل دورکاری به خارج بروند. یک منبع مطلع که مایل نبود نامش فاش شود به بلومبرگ اظهار داشت: این سیاست حالا به پایان رسیده اما در مناطقی که از نظر شیوع بیماری پرریسک مانده اند، مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

هنگامی که شیوع کرونا در مارس آغاز شد، گوگل یکی از اولین شرکتهایی بود که از کارمندانش خواست از خانه کار کنند و در ژوییه اعلام نمود به کارمندانش اجازه خواهد داد به مدت یک سال وظایف خویش را از راه دور انجام دهند و طرحهای بازگشایی دفاترش را به تعویق انداخت. این شرکت پیش از این اعلام نموده بود که کارمندانش می توانند تا آخر سال در خانه بمانند.

کالین گرنت، تحلیلگر شرکت ایرلندی داوی در یادداشتی اعلام نمود در ایرلند، از خیلی از کارمندان فناوری که در دوران اوج شیوع کرونا کشور را موقتا ترک کرده بودند، خواسته شده است تا آخر سال بازگردند که تا حدودی به علل مالیاتی و حقوقی است. وی برآورد کرد که حداکثر ۳۰ درصد از ۷۰۰۰ کارمند ایرلندی گوگل در دوران اوج کرونا کشور را ترک کردند اما یک منبع مطلع اظهار نمود که آمار بسیار بالاتر است.

بر اساس گزارش بلومبرگ، روث پورات، مدیر مالی شرکت آلفابت که شرکت مادر گوگل است، اوایل ماه جاری اظهار نمود باآنکه کار کردن کارمندان در کنار یکدیگر برای تقویت نوآوری کلیدی است اما پاندمی کووید ۱۹ به شکل اجتناب ناپذیری ماهیت کار کردن را تغییر داده است.
1399/07/10
13:16:28
5.0 / 5
1779
تگهای خبر: شركت , فناوری , گوگل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل