دستور ویژه وزیر كار برای پیگیری سریع مشكلات یك واحد تولیدی

دستور ویژه وزیر كار برای پیگیری سریع مشكلات یك واحد تولیدی به گزارش تعمیر تلفن به دنبال انتشار كلیپی در فضای مجازی در خصوص تعطیلی یك واحد تولیدی، وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی دستور داد فوری در این حوزه پیگیری های لازم انجام و اطلاعات متقن و كارشناسی جمع آوری شود.


به گزارش تعمیر تلفن به نقل از ایسنا، به دنبال انتشار کلیپی کوتاه در فضای مجازی در خصوص تعطیل شدن کارخانه «فرش تابان مهر» و اظهارات مهدی کلیددارزاده، رئیس هیات مدیره شرکت، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به دستیار ویژه خود دستور داد از سازمان تأمین اجتماعی و معاونت های روابط کار و توسعه کار آفرینی و اشتغال پیگیری های لازم تا حصول نتیجه صورت گیرد.
همینطور با عنایت به دستور معاون اول رئیس جمهوری به دستگاه های مختلف در مورد رسیدگی به این موضوع، نتایج بررسی های این وزارتخانه برای وی ارسال می شود.

به دنبال دستور صادره در خلال دو روز گذشته بررسی های لازم از جانب سازمان تأمین اجتماعی، معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان شروع شده و در حال پیگیری فوری است.
به گزارش تعمیر تلفن به نقل از ایسنا، به تازگی فردی با انتشار فیلمی در فضای مجازی ادعا نمود که از خارج کشور بازگشته و کارخانه فرش در ایران راه اندازی کرده؛ در این فیلم که در فضای مجازی بازتاب داشته وی اعلام می کند که کارخانه اش بعد از مواجه شدن با مسائل و مشکلات مختلف تعطیل و فعالیت آن متوقف شده است.1399/07/04
20:16:31
5.0 / 5
1884
تگهای خبر: اطلاعات , دستگاه , رفاه , زمینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل