دبیر ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال مطرح كرد:

ارائه سند استراتژیك هوش مصنوعی به شورای عالی انقلاب فرهنگی

ارائه سند استراتژیك هوش مصنوعی به شورای عالی انقلاب فرهنگی به گزارش تعمیر تلفن دبیر ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال معاونت علمی و فناوری از ارائه سند استراتژیك هوش مصنوعی به شورای عالی انقلاب فرهنگی آگاهی داد و اظهار داشت: تصویب نهایی این سند در شورا تا یك ماه دیگر انجام می گیرد.به گزارش تعمیر تلفن به نقل از مهر، دکتر مهدی محمدی، امروز در مراسم رونمایی از سکوهای بومی و برنامه ملی هوش مصنوعی که در محل معاونت علمی و با حضور معاون علمی و فناوری انجام شد در جمع خبرنگاران عنوان کرد: سند استراتژیک هوش مصنوعی در معاونت علمی و فناوری به تصویب رسیده که بناست، تصویب نهایی این سند در شورای عالی انقلاب فرهنگی انجام بگیرد.
دبیر ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال اشاره کرد: بنا داریم این سند را بعنوان سند ملی در شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب برسانیم که انشا الله در یک ماه آینده این اتفاق رخ می دهد.
وی با اشاره به رویکرد این سند اظهار داشت: رویکرد این سند پشتیبانی از فعالان هوش مصنوعی است ضمن آنکه اولویت های این حوزه را با حضور صاحب نظران این حوزه تعیین کرده ایم.
محمدی با اعلان اینکه رونمایی از این پلتفرمهایی همچون سکوهای بومی در برنامه ملی هوش مصنوعی قسمتی از این سند محسوب می شود، بیان کرد: تعیین اولویت ها، حوزه بندی، حمایت ها، رونمایی ها و... در این سند مشخص شده است.
به گفته دبیر ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال معاونت علمی و فناوری، درآینده بقیه برنامه های این سند به مرحله رونمایی می رسند.


منبع:

1399/06/01
13:54:41
5.0 / 5
2004
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل