شیب صعودی مشتركان شبكه ۵G در كره جنوبی!

شیب صعودی مشتركان شبكه ۵G در كره جنوبی! تعمیر تلفن: تعداد مشتركان شبكه 5G در كره جنوبی از مرز شش میلیون نفر نیز عبور كرد.


به گزارش تعمیر تلفن به نقل از ایسنا، با آنکه قبل از توسعه زیرساخت های نسل پنجم شبکه اینترنت همراه موسوم به ۵G نیز کره جنوبی میزبان سریع ترین اینترنت جهان بود، حالا بنظر می رسد که می خواهد با برقراری و راه اندازی زودهنگام نسل جدید و پرسرعت اینترنت همراه در این کشور واقع در شرق آسیا، گوی رقابت را از سایر کشورهای پیشرفته جهان برباید و نام خودرا در پیشگامان توسعه و راه اندازی شبکه۵G به ثبت برساند.
طبق تازه ترین آمارهای انتشار یافته از طرف ارتباطات و فناوری کره جنوبی، در آوریل ۲۰۲۰ تعداد کل مشترکان و کاربران شبکه ۵G در این کشور از مرز شش میلیون نفر نیز عبور کرده و به ۶.۳۴ میلیون کاربر افزایش یافته است.
همچون اپراتورهای مخابراتی فعال در کره جنوبی می توان به شرکتهای SK telecom و KT Corp و LG Uplus اشاره نمود که در سال های اخیر تلاش زیادی برای برقراری و راه اندازی این نسل جدید از شبکه اینترنت همراه در این کشور کرده اند.
بر طبق این آمار و گزارش های انتشار یافته که در وب سایت outlookindia آمده است، تعداد مشترکان شبکه ۵G شرکت SK telecom در آوریل ۴۵ درصد، شرکت کی تی ۳۰.۳ درصد و شرکت ال جی یوپلاس نیز ۲۴.۷ درصد رشد و افزایش داشته است.
منبع:

1399/03/14
14:53:13
5.0 / 5
2466
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل