نحوه درخواست VDSL با چهار برابر سرعت فعلی اینترنت

نحوه درخواست VDSL با چهار برابر سرعت فعلی اینترنت تعمیر تلفن: پروسه ارتقاء ADSL به VDSL (سرینو) برای مشتریان شركت مخابرات ایران در قم و تهران انجام می شود و مشتریان برای ثبت تقاضای تغییر تكنولوژی سرویس اینترنت خود باید به صفحه كاربری خود به آدرس wwwl.tci.ir مراجعه و تقاضای خودرا ثبت كنند.


به گزارش تعمیر تلفن به نقل از ایسنا، یكی از راه های افزایش سرعت اینترنت خانگی، جایگزینی VDSL بجای ADSL است. با جایگزینی سرویس ADSL با VDSL، بدون اینكه تجهیزات مشترك عوض شود، می توان تجهیزات را با بهره گیری از فیبر نوری به نزدیك كاربران برد و بعد از آن روی همان سیم مسی است، اما با این كار فاصله كاربر تا مركز مخابراتی به ۳۰۰ متر كاهش می یابد و می توان سرعت را تا ۷۰ مگابیت افزایش داد.
محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات هم بارها به این مساله اشاره كرده و مدتی پیش هم از چهار برابر شدن سرعت اینترنت خانگی با این جایگزینی آگاهی داد. وی همینطور هفته گذشته از آغاز پروسه جایگزینی ADSL با VDSL آگاهی داد و اعلام نمود روزانه ۱۰ هزار مشترك در شركت های مخابرات و شاتل به VDSL ارتقا پیدا می كنند.
او بیان اینكه تا شب گذشته، نزدیك ۳۰ هزار یوزر در قم به سرویس VDSL ارتقا پیدا كردند و سرعتشان حدود پنج برابر شده است گفته بود البته ما متوسط چهار برابر را برای كشور اعلام كردیم. این كار در تهران از روز گذشته شروع شده و بقیه شركت ها هم در حال اقدام هستند كه ظرفیت خوبی را ایجاد كنند و سرعت اینترنت خانگی را بالا برند.
در این راستا سیدمجید صدری -مدیرعامل شركت مخابرات ایران- امروز اعلام نمود ثبت نام اینترنت VDSL (سُرینو) برای مشتریان ADSL در شهرهای تهران و قم شروع شده است. از جایگزینی اینترنت VDSL بعنوان نسل جدید اینترنت خانگی بجای سرویس ADSL در تهران و قم آگاهی داد و اظهار داشت: با تامین زیرساخت های لازم، برای مشتریان اینترنت پرسرعت مخابرات تهران و قم، امكان ثبت نام اینترنت سرینو با سرعت حداقل چهار برابر فراهم گشته است.
وی از برنامه ریزی برای اجرای جایگزینی اینترنت VDSL بعنوان نسل جدید اینترنت خانگی بجای سرویس ADSL در كل كشور آگاهی داد و اظهار داشت: پروسه ارتقاء ADSL به VDSL(سرینو) برای مشتریان شركت مخابرات ایران به صورت رایگان و هزینه مودم به انتخاب مشتری به صورت نقد و یا اقساط از وی دریافت می شود. مشتریان برای ثبت تقاضای تغییر تكنولوژی سرویس اینترنت خود از ADSL به VDSL و بمنظور بهره مندی از سرعت بیشتر حداقل (تا چهار برابر) باید به صفحه كاربری خود به آدرس wwwl.tci.ir مراجعه و تقاضای خودرا ثبت كنند.
برمبنای اعلام شركت مخابرات ایران، توجه به شرایط خاص كشور بمنظور جلوگیری از انتشار ویروس كرونا، تمامی این مراحل به صورت غیر حضوری انجام می شود و از مشتریان درخواست شده به هیچ عنوان به مراكز حضوری مراجعه نكنند.
منبع:

1399/01/23
20:32:26
5.0 / 5
3465
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل