مایكروسافت:

كرونا، نظام كاری و آموزشی جهان را متحول خواهد كرد!

كرونا، نظام كاری و آموزشی جهان را متحول خواهد كرد! تعمیر تلفن: مایكروسافت اخیرا درباب تبعات ناشی از شیوع گسترده ویروس كرونا در جهان سخن گفته و بر این باور است كه این ویروس برای همیشه نظام كاری و آموزشی در جهان را متحول خواهدنمود.


به گزارش تعمیر تلفن به نقل از ایسنا، مایكروسافت كه بدون شك یكی از بزرگترین غول های تكنولوژی در ایالات متحده آمریكا و جهان بشمار می رود اخیرا از همه گیری و شیوع گسترده ویروس خطرناك و مرگبار كرونا بعنوان یك نوع نقطه عطف در امتداد تغییر دائمی در نظام كاری و آموزشی جهان یاد كرده است.
یكی از خدمات محبوب و پرطرفدار این شركت در این روزها مایكروسافت تیمز بوده است كه با شیوع این ویروس در چند ماه گذشته از محبوبیت بسیار بیشتری برخوردار شده و كاربران فعال روزانه آن تنها در عرض یك هفته از ۳۲ میلیون به ۴۴ میلیون كاربر رسیده است.
این سرویس به كاربران امكان برقراری جلسات ویدئویی یا ویدئو كنفرانس را می دهند كه در محیط های كاری و آموزشی همچون دانشگاه ها در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند به شكلی كه اخیراً این شركت شاهد ركورد ۲.۷ میلیارد دقیقه جلسه ویدیویی كاربران در این سرویس بوده است.
جرد اسپاتارو، مدیر مایكروسافت ۳۶۵، در این خصوص می گوید: باتوجه به شرایط رو به وخامتی كه در اروپا شاهد آن بودیم، ما نیز همچون بسیاری دیگر از شركت های فعال در حوزه ی تكنولوژی غافلگیر شدیم.
طبق گزارش وب سایت the verge، ایشان سپس سخنان خود اضافه كرد: البته این غافلگیری در آینده به نفع جهان تمام خواهد شد چونكه سبب می شود تغییر و تحولات عظیمی در نظام كاری و آموزشی جهان و بهره گیری از امكانات و قابلیت های فضای مجازی و شبكه اینترنت به وجود بیاید.
به عقیده اسپاتارو، پس از همه گیری ویروس كرونا و اختتام قرنطینه، هنجارهای جدیدی در جامعه به وجود خواهد آمد چونكه با نگاهی به كاربران چین و سنگاپور به خوبی می توان به این تغییر الگو دست یافت؛ آنها حتی بعد از اختتام اعلام قرنطینه نیز در صورتیكه شغل شان این امكان را داشته باشد، همچنان به دوركاری خود ادامه داده اند.
از بیشترین كاربران مایكروسافت تیمز می توان به كشورهای هلند با ۶۱ درصد، نروژ با ۶۲ درصد، استرالیا با ۵۷ درصد، ایتالیا با ۵۳ درصد ایالات متحده آمریكا با ۳۸ درصد و انگلستان با ۴۷درصد اشاره نمود.
این در حالیست كه خیلی از خدمات آنلاین و اینترنتی همین طور مایكروسافت تیمز تحت تاثیر افزایش ناگهانی استفاده كاربران در كشورهای اروپایی همچون ایتالیا با مشكلات مختلفی دست و پنجه نرم كرده است و به به عبارتی سبب غافلگیری خیلی از غول های تكنولوژی شده كه به عقیده خیلی از كارشناسان و مفسرین فعال در حوزه فناوری این امر نشان دهنده عدم آمادگی زیرساخت های لازم و استفاده از ظرفیت های موجود است.
همزمان با شروع گسترده ویروس كرونا و افزایش شمار مبتلایان و جانباختگان این بیماری خطرناك خیلی از كشورهای جهان خصوصاً اروپا و آمریكا با بیان وضعیت اضطراری و قرنطینه و همین طور وضع محدودیت های جدی در رفت و آمد و تردد شهروندان، خیلی از شركت ها و كسب و كار ها كاركنان خودرا دور كار كرده و از آنها درخواست كرده اند كار و كارهای شغلی خودرا از منزل با لپ تاپ های شخصی خود انجام دهند تا بدین سان به قطع زنجیره انتقال و انتشار این ویروس در جامعه كمك كنند.
منبع:

1399/01/23
14:02:21
5.0 / 5
3393
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل