یك قابلیت جدید به واتس اپ اضافه می شود

یك قابلیت جدید به واتس اپ اضافه می شود تعمیر تلفن: امكان استفاده همزمان از یك حساب كاربری در چند دستگاه مختلف به پلتفرم پیام رسان واتس اپ اضافه خواهد شد.


به گزارش تعمیر تلفن به نقل از ایسنا، برمبنای پستی كه در سایت WABetainfo انتشار یافته است، بنظر می رسد كه توسعه دهندگان اپلیكیشن پیام رسان واتس اپ در حال كار بر روی قابلیت های مختلف جدیدی هستند كه یكی از آنها امكان بهره مندی و استفاده همزمان كاربران از یك حساب كاربری در چند دستگاه مختلف است.
هم اكنون زمانی كه كاربر یك حساب كاربری را بر روی دو دستگاه مختلف فعال كند شركت واتساپ با ارسال پیامی وی را از این مساله آگاه می كند اما حالا بنظر می رسد كه قابلیت و امكان جدیدی كه مقرر است به پلتفرم این پیام رسان محبوب اضافه شود كه برای خیل عظیمی از كاربران كاربرد بسیاری خواهد داشت، چونكه آنها باتوجه به نیاز كار و كارهای شخصی یا شغلی خود احتیاج دارند كه به صورت همزمان از چند دستگاه مختلف با پیام رسان واتساپ كار كنند.
با آنكه هنوز زمان دقیق انتشار و ارائه این توانایی به صورت به روز رسانی مشخص و معلوم نشده اما بعضی از كارشناسان و مفسرین فعال در حوزه فناوری اعتقاد دارند كه این توانایی الان در حال توسعه است و احتمالاً به زودی طی ماه های آینده به پلت فرم واتساپ در چارچوب یك نسخه آپدیت و به روز رسانی جدید اضافه خواهد شد.
منبع:

1399/01/14
21:32:23
5.0 / 5
3328
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل