به علت مراجعه زیاد؛

وب سایت كمك هزینه كرونای دولت استرالیا از كار افتاد

وب سایت كمك هزینه كرونای دولت استرالیا از كار افتاد به گزارش تعمیر تلفن وب سایتی كه دولت استرالیا برای تخصیص كمك هزینه به خانوارهای این كشور به دلیل شیوع گسترده ویروس كرونا راه اندازی كرده است، به دلیل هجوم كاربران از كار افتاد.به گزارش تعمیر تلفن به نقل از زددی نت، وب سایت مای گاو دولت استرالیا روز دوشنبه بامداد به دلیل رجوع میلیون ها استرالیایی از دسترس خارج شد. شهروندان این كشور باید اطلاعات خویش را در سایت مورد اشاره وارد كنند تا مشخص شود آیا مشمول دریافت كمك هزینه در روزهای شیوع كرونا هستند یا خیر.
دولت استرالیا یك بودجه ۱۸۹ میلیارد دلاری را برای كمك به مردم و كسب و كارهای تعطیل شده و صدمه دیده به دلیل شیوع كرونا در نظر گرفته، اما نحوه تخصیص آن بر اساس خوداظهاری در سایت «مای گاو» خواهد بود.
از روز دوشنبه تمامی كسب و كارهای غیرضروری در استرالیا به دلیل اجرای قوانین قرنطینه تعطیل شده اند و این امر خسارت سنگینی به اقتصاد استرالیا وارد كرده است.
قرار است به هر فرد شاغل كه مجبور به تعطیلی كسب و كار خود شده ۵۵۰ دلار پرداخت گردد. اما پیش از هر چیز این افراد باید شناسایی شوند كه این امر با از دسترس خارج شدن سایت مای گاو به تعویق افتاده است.

1399/01/04
16:02:53
5.0 / 5
3821
تگهای خبر: اطلاعات , هزینه , وب سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل