توسط معاونت آموزشی علوم پزشكی شهید بهشتی؛

برنامه آموزش مجازی و نخستین اپلیكیشن اندرویدی كرونا ویروس 2019 طراحی شد

برنامه آموزش مجازی و نخستین اپلیكیشن اندرویدی كرونا ویروس 2019 طراحی شد تعمیر تلفن: برنامه مجازی «كرونا ویروس 2019» بمنظور به روز رسانی دانش جامعه پزشكی و پیراپزشكی درباره كرونا ویروس جدید در سامانه آموزش مداوم مجازی دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی قرار گرفت.


به گزارش تعمیر تلفن به نقل از ایسنا و به نقل از معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی، باتوجه به اهمیت به روز رسانی دانش جامعه پزشكی و پیراپزشكی كشور در شناسایی، تشخیص و نحوه برخورد با بیماران مبتلا به كروناویروس جدید، برنامه مجازی «كرونا ویروس ۲۰۱۹» در سامانه آموزش مداوم مجازی دانشگاه قرار گرفته است.
این برنامه كه با تدریس دكتر فاطمی، عضو هیئت علمی گروه آموزشی عفونی و بیماری های گرمسیری، توسط واحد مجازی دفتر آموزش مداوم این دانشگاه برای نخستین بار در كشور تهیه و تدوین شده است، بعد از دریافت مجوز از اداره كل آموزش مداوم جامعه پزشكی وزارت متبوع روی سامانه آموزش مداوم مجازی دانشگاه قرار گرفته است.
بنا بر تایید معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی، محتوا و كسب امتیاز آموزش مداوم این برنامه برای تمامی مشمولان در سراسر كشور رایگان است.
همین طور در این راستا «طراحی و تولید نخستین اپلیكیشن اندرویدی كرونا ویروس ۲۰۱۹» به همت واحد مجازی دفتر آموزش مداوم جامعه پزشكی معاونت آموزشی دانشگاه انجام شده و در اختیار علاقه مندان است.
مشمولان برای شركت در برنامه و دریافت اپلیكیشن می توانند به لینك زیر بازگشت كنند.
http: //cme.sbmu.ac.ir/course/view.php?id=۵۴۹&username=guest
منبع:

1398/12/19
21:20:02
5.0 / 5
3685
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل