بوت كمپ اینترنت اشیا استانی می شود

بوت كمپ اینترنت اشیا استانی می شود به گزارش تعمیر تلفن معاونت علمی و فناوری بوت كمپ اینترنت اشیا را در استان گلستان برگزار می نماید.به گزارش تعمیر تلفن به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، زیست بوم اینترنت اشیا بعنوان یكی از اركان تحقق تحول دیجیتال با كمبود نیروی متخصص در بخش های مختلف مواجهه است. نقصانی كه شاید با كنار هم قرار گرفتن بازیگران این عرصه در برگزاری رویدادهای فناورانه مرتفع شود. همین مهم، دلیلی شده است برای ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تا در برگزاری اولین بوت كمپ استانی اینترنت اشیا مشاركت كند.
اینترنت اشیا مفهومی پركابرد اما غریب برای كاربران خدمات دیجتیالی است. كنار هم قرار گرفتن این مفهوم با بوت كمپ كه خود واژه ای ناآشنا است یك تركیب سهل الوصول برای مخاطبان بوجود می آورد.
رویداد فناورانه بوت كمپ استانی اینترنت اشیا همچون رویدادهایی است كه با مشاركت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری سوم تا نهم اسفندماه سال جاری در استان گلستان برگزار می گردد.
بر این اساس بوت كمپ استانی اینترنت اشیا با همت اداره كل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان گلستان و مركز تحقیقات اینترنت اشیا و با همكاری پارك فناوری اطلاعات و ارتباطات، پارك علم و فناوری استان گلستان و با حمایت ستاد اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از اوایل اسفند ماه سال جاری به مدت یك هفته در این استان برگزار می گردد.
در این بوت كمپ شركت كنندگان بعد از آموزش و كسب مهارت به انجام پروژه های كاربردی به صورت تیمی پرداخته و به صورت عملی با مفاهیم و ساختار اكوسیستم اینترنت اشیا آشنا می شوند. همینطور این بوت كمپ كمك خواهد نمود تا افراد علاقه مند مسیری را برای ورود به بازار كسب و كار در این عرصه برای خود ترسیم كنند.
یادگیری و پیاده سازی به صورت تعاملی و اثربخش، بهره مندی از اساتید متخصص و مربیان فنی آموزشی در هر بخش، استفاده از پك سخت افزاری آموزشی برای پیاده سازی عملیاتی سناریوها، ساخت یك محصول اولیه (MVP) مبتنی بر اینترنت اشیا در حین برگزاری بوت كمپ، بیشتر از ۵۰ ساعت آموزش مهارت محور همراه با انجام سناریوهای هوشمندسازی، حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از تیم های تشكیل شده در بوت كمپ، تبدیل ایده های هوشمندسازی و مبتنی بر اینترنت اشیا به نمونه اولیه و تهیه مدل كسب و كار، همچون خصوصیت های این دوره است.

1398/11/09
20:18:45
5.0 / 5
4211
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل