گروه هكری لازاروس حمله به ارزهای دیجیتال را شروع كرد

گروه هكری لازاروس حمله به ارزهای دیجیتال را شروع كرد تعمیر تلفن: شركت امنیتی روسی كاسپراسكای از تغییراتی اساسی و مهم در تاكتیك های گروه هكری لازاروس آگاهی داد كه نشانه علاقمند شدن آنها به سرقت ارزهای دیجیتال است.به گزارش تعمیر تلفن به نقل از آسین ایج، بررسی های جدید كاسپراسكای نشان میدهد گروه هكری لازاروس از سال ۲۰۱۸ به سرقت ارزهای دیجیتال علاقمند شده و در همین راستا عملیاتی موسوم به اپل جئوس را به اجرا گذاشت.
این عملیات مخرب در سال ۲۰۱۹ نیز ادامه یافته و لازاروس با كسب تجارب قبلی گام های محتاطانه ای را جهت استفاده از اپلیكیشن های مختلف در همین زمینه برداشته است. همچون برنامه های مورد استفاده برای سرقت ارزهای دیجیتال تلگرام است.
قربانیان حملات گروه هكری لازاروس اهل كشورهای مختلفی مانند انگلیس، لهستان، روسیه و چین هستند. همین طور برخی شركت های فعال در زمینه خرید و فروش ارزهای دیجیتال نیز به همین علت گرفتار مشكل شده اند. گروه مورد اشاره در سال ۲۰۱۸ بدافزار قدرتمندی برای حمله به كامپیوتر های مك تولید كرد كه وب سایت های ثالث را آلوده می كرد و كاربرانی كه به آنها بازگشت می كردند شاهد آلوده شدن كامپیوتر های خود و سرقت ارزهای دیجیتالشان بودند.


منبع:

1398/10/22
19:30:17
5.0 / 5
4705
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل