با یك ویژگی جدید؛

امكان مسدود یا محدود كردن پاسخها در توئیتر فراهم می شود

امكان مسدود یا محدود كردن پاسخها در توئیتر فراهم می شود تعمیر تلفن: توییتر در نمایشگاه سی ای اس 2020 از افزودن خاصیت جدیدی آگاهی داد كه امكان پاسخ دهی به توئیت ها را مسدود یا محدود می كند.


به گزارش تعمیر تلفن به نقل از دیلی میل، شبكه اجتماعی توئیتر به زودی با افزودن یك خاصیت جدید به كاربران اجازه می دهد امكان پاسخ دهی به توئیت را مسدود كنند.
این شبكه اجتماعی در نمایشگاه CES۲۰۲۰ این خاصیت را اعلام نمود. خاصیت جدید conversation participants نام دارد و در بخش نوشتن توئیت ( Compose Tweet) ظاهر می شود. این ویژگی۴ بخش دارد: جهانی، گروهی، پنلی و بیانیه.
این گزینه ها به كاربر اجازه می دهد؛ اجازه پاسخ دهی به توییت را به همه افراد بدهد، امكان پاسخ دهی به توییت را فقط به كسانی بدهد كه آنها را فالو می كند یا افرادی كه كاربر را در پستی منشن كرده اند، فقط به افرادی كه كاربر را منشن كرده اند اجازه پاسخ دهی می دهد و در نهایت تنظیمات آخر امكان پاسخ دهی به توئیت را برای همه كاربران حذف می كند. توئیتر ادعا می كند این خاصیت برای پایان دادن به ترول ها در این پلت فرم ارائه می شود. با این وجود شركت كنندگان در CES سوالاتی درباره شیوه مشخص كردن و اطلاع رسانی درباره اطلاعات غلط داشتند.


منبع:

1398/10/21
20:01:37
5.0 / 5
4616
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل