ذوالقدر خبر داد

بررسی و تصویب قسمتی از طرح پیام رسان های داخلی در كمیسیون فرهنگی مجلس

بررسی و تصویب قسمتی از طرح پیام رسان های داخلی در كمیسیون فرهنگی مجلس تعمیر تلفن: سخنگوی كمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از بررسی و تصویب معانی و مفاهیم طرح صیانت از حقوق كاربران در فضای مجازی و ساماندهی پیام رسان های اجتماعی آگاهی داد.سیده فاطمه ذوالقدر در گفت و گو با ایسنا، درباب بررسی های جلسه امروز كمیسیون فرهنگی مجلس، اظهار داشت: در جلسه امروز طرح صیانت از حقوق كاربران در فضای مجازی و ساماندهی پیام رسان های اجتماعی را با هدف صیانت از فضای مجازی مورد بحث و بررسی قرار دادیم.

وی اضافه كرد: ما در جلسه امروز معانی و مفاهیم این طرح را به تصویب رساندیم. برای مثال در این طرح پیام رسان اجتماعی این گونه تعریف می شود كه سامانه های كاربرگ محور فراهم كننده بستر تعاملات اجتماعی برای برقراری ارتباط میان فردی یا گروهی بوسیله تبادل انواع محتواهای یك یا چند رسانه ای.

سخنگوی كمیسیون فرهنگی مجلس افزود: برمبنای تعریف این طرح پیام رسان داخلی پیام رسانی است كه تمام سرمایه آن به شخصی است كه تنها دارای تابعیت ایرانی بوده و فعالیت آن مطابق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران باشد. برمبنای تعریفی كه این طرح از صیانت از داده دارد جلوگیری از هر گونه افشا، بهره برداری و دسترسی غیر مجاز به اطلاعات مربوط به كاربران و محتوای آثار دیداری، شنیداری و نوشتاری را می توان در این خصوص مورد توجه قرار داد.

منبع:

1398/10/16
23:00:53
5.0 / 5
4573
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل