آخرین آمار ارسال پیامك در اپراتورها اعلام گردید

آخرین آمار ارسال پیامك در اپراتورها اعلام گردید به گزارش تعمیر تلفن تعداد پیامك های درون شبكه ای توسط هر یك از اپراتورهای تلفن همراه كه طی سه ماهه دوم سال جاری ارسال شده، بیشتر از ۴۳ میلیارد در همراه اول، پنج میلیارد در ایرانسل و ۱۵۸ میلیون در رایتل را شامل می شود.


به گزارش تعمیر تلفن به نقل از ایسنا، با ورود شبكه های اجتماعی و پیام رسان ها، بخش بزرگی از مكالمات و پیام ها به این فضا منتقل شده است. با این حال، هنوز هم برخی افراد در صورت دسترسی نداشتن به اینترنت و یا به علل دیگر، برای برقراری ارتباط با دوستان خود، از روش هك های درون شبكه ای توسط هر یك از اپراتورهای تلفن همراه كه طی سه ماهه دوم سال جاری ارسال شده، بیشتر از ۴۳ میلیارد در همراه اول، پنج میلیارد در ایرانسل و ۱۵۸ میلیون در رایتل را شایی مانند مكالمه و ارسال پیامك استفاده می نمایند.
آمار منتشرشده توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، تعداد پیامك های ارسال شده در هر یك از اپراتورهای تلفن همراه در سه ماهه ابتدایی سال جاری را مشخص كرده است كه تشریح آنها در جداولی آمده است.
تعداد پیامك های خروجی از همراه اول به سایر اپراتورها در مجموع بیشتر از سه میلیارد و ۶۳۲ میلیون عدد و تعداد پیامك های ورودی از سایر اپراتورهای سیار به اپراتور همراه اول، بیشتر از چهار میلیارد و ۱۱۲ میلیون عدد بوده است. همینطور تعداد پیامك های درون شبكه ای همراه اول، بیشتر از ۴۳ میلیارد و ۲۸۱ میلیون عدد بوده است.


تعداد پیامك های خروجی از اپراتور ایرانسل به سایر اپراتورها در مجموع بیشتر از سه میلیارد و ۹۲۵ میلیون عدد و تعداد پیامك های ورودی از سایر اپراتورهای سیار به اپراتور ایرانسل، بیشتر از سه میلیارد و ۵۸۸ میلیون عدد بوده است. همینطور تعداد پیامك های درون شبكه ای ایرانسل، بیشتر از پنج میلیارد و ۳۱۷ میلیون عدد بوده است.


تعداد پیامك های خروجی از اپراتور رایتل به سایر اپراتورها در مجموع بیشتر از ۷۱۱ میلیون و ۷۲۶ هزار عدد و تعداد پیامك های ورودی از سایر اپراتورهای سیار به اپراتور رایتل، بیشتر از ۴۲۰ میلیون و ۱۵۹ هزار عدد بوده است. همینطور تعداد پیامك های درون شبكه ای رایتل، بیشتر از ۱۵۸ میلیون و ۳۰۷ هزار عدد بوده است.

1398/10/11
23:48:36
5.0 / 5
4545
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل