مدیرعامل شركت ارتباطات زیرساخت:

توسعه تمامی ظرفیت های ارتباطی كشور با وجود تحریم ها

توسعه تمامی ظرفیت های ارتباطی كشور با وجود تحریم ها به گزارش تعمیر تلفن مدیرعامل شركت ارتباطات زیرساخت اظهار داشت: به رغم تحریم ها و شرایط سخت توانستیم در توسعه تمامی ظرفیت های ارتباطی كشور بخصوص ظرفیت شبكه انتقال، شبكه فیبرنوری و اینترنت پیشرفت های خوبی كسب نماییم.به گزارش تعمیر تلفن به نقل از شركت ارتباطات زیرساخت، حمید فتاحی اظهار داشت: امروز همه شئونات زندگی مردم شامل سیاست، فرهنگ و اجتماع معطوف به فناوری اطلاعات است و تحول دیجیتال و انقلاب صنعتی چهارم در جهان هم مبتنی بر این فناوری در حركت است. این تحول زمانی در كشور اتفاق می افتد كه زیرساخت وابسته های فنی و لازم آن، آماده و مهیا باشد.
وی تصریح كرد: در سه سال گذشته شركت ارتباطات زیرساخت به رغم تحریم ها و شرایط سخت توانسته در توسعه تمامی ظرفیت های ارتباطی بخصوص ظرفیت شبكه انتقال، شبكه فیبرنوری و اینترنت پیشرفت های خوبی را كسب كند.
معاون وزیر ارتباطات افزود: با عنایت به نقش مهمی كه شركت ارتباطات زیرساخت در ایجاد و توسعه زیرساخت های ارتباطی كشور به عهده دارد باید تلاش نماییم علاوه بر ارتقای كیفی و كمی خدمات، با ارتقاء بهره وری و اثربخشی فعالیت هایمان تمامی عرضه دهندگان مجاز خدمات در بخش ICT كشور را مجاب به استفاده از پتانسیل و خدمات شبكه زیرساخت ارتباطی كشور نماییم.
مدیرعامل شركت ارتباطات زیرساخت اضافه كرد: نیروی انسانی بعنوان ركن اساسی، عامل تاثیرگذاری است و باید فعالیت بیشتری در حوزه نیروی جوان شركت ارتباطات زیرساخت و انتخاب افراد كارآمد در سطوح مدیریتی صورت پذیرد. ازاین رو انتظاری كه از جوانان می رود نوآوری در عرصه فعالیت های روزمره شركت زیرساخت و همینطور سبد سرویسها و خدمات آن است. چون كه ما با عنایت به ظرفیت و پتانسیل های موجود به نگاه های نو و خلاقانه نیازمندیم. فتاحی اظهار داشت: از آخر سال ۹۶ تابحال حدود ۱۲۴ انتصاب در شركت ارتباطات زیرساخت صورت گرفته كه ۵۰ درصد از انتصابات مدیریتی از بین جوانان بوده و ما در این زمینه شاهد آمار خوبی هستیم.


منبع:

1398/08/16
21:08:01
5.0 / 5
4254
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل