افزوده شدن فناوری واقعیت مجازی به شبیه ساز پرواز مایكروسافت

افزوده شدن فناوری واقعیت مجازی به شبیه ساز پرواز مایكروسافت به گزارش تعمیر تلفن به قول یورگ نیومن مدیر پروژه شبیه ساز مایكروسافت، این شركت در حال برنامه ریزی به منظور افزودن فناوری واقعیت مجازی به شبیه ساز پرواز جدید خود است.به گزارش تعمیر تلفن به نقل از اینترستینگ اینجینیرینگ، مایكروسافت در اوائل سال جاری میلادی از عرضه شبیه ساز پرواز جدید خود جهت استفاده در ویندوز ده و كنسول بازی ایكس باكس اطلاع داده بود. برنامه مورد اشاره مبتنی بر استفاده از تصاویر هوایی نقشه های جستجوگر بینگ مایكروسافت بادقت و وضوح بسیار بالاست.
همچنین مایكروسافت در شبیه ساز پرواز جدید خود از فناوری هوش مصنوعی جدیدی استفاده می نماید كه حس سه بعدی بودن نقشه ها و تصاویر را در كاربر القا می كند. این شركت برای افزایش دقت هوش مصنوعی خود از تصاویر و اطلاعات ذخیره شده در سرویس كلود آزور بهره برده است.
مایكروسافت مدعی است این شبیه ساز پرواز تا بدان حد دقیق است كه می توان از آن برای تعلیم و آموزش واقعی پرواز با هواپیما بهره گرفت، چونكه در طراحی آن تمامی قواعد پرواز واقعی اعمال شده است. افزوده شدن دقیق جاده ها، رودخانه ها و حتی جاده ها به نقشه های شبیه ساز مورد اشاره هم همچون دیگر مزایای آن به حساب می آید.
به گفته این شركت با استفاده از شبیه ساز پرواز مایكروسافت می توان نقشه كل جهان را از بالا مشاهده كرد و از آن برای آموزش جغرافیا هم بهره گرفت.


1398/07/23
14:49:36
5.0 / 5
4387
تگهای خبر: آموزش , اطلاعات , سرویس , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل