معاون وزیر ارتباطات:

گذرنامه زوار اربعین بدون مشكل توزیع شد

گذرنامه زوار اربعین بدون مشكل توزیع شد به گزارش تعمیر تلفن معاون وزیر ارتباطات با اشاره به اینكه توزیع و تحویل گذرنامه زوار اربعین حسینی بدون مشكل انجام شد، اظهار داشت: آمادگی ارائه خدمات پستی در پایانه های مرزی كشور وجود دارد.حسین نعمتی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به اینكه ستاد ویژه تمهیدات اربعین حسینی در وزارت ارتباطات امسال تمامی تلاش خودرا برای ارائه خدمات به زوار اربعین به كار بسته است، گفت: هماهنگی های خوبی با دستگاههای مختلف صورت گرفت تا ارائه خدمات به زوار در زمان مناسب صورت گیرد.
مدیرعامل شركت ملی پست با اشاره به اینكه توزیع و تحویل گذرنامه زوار اربعین ۹۸ با هماهنگی خوبی كه با ناجا صورت گرفت، بدون مشكلی انجام شد، اظهار داشت: روزانه بیشتر از ۴۰ هزار گذرنامه و برگ موقت تردد به كشور عراق به شركت پست تحویل گردید و ما با سرعت و فوریت آنها را توزیع كردیم.
وی با اشاره به اینكه بیشتر از ۴۵۰ هزار گذرنامه و برگ موقت خروج توسط پست برای زوار اربعین توزیع شد، افزود: جای نگرانی برای آن دسته از زائرانی كه موفق به دریافت گذرنامه نشده اند، نیست. چونكه همكاران ناجا در پایانه های مرزی نیز این امكان را فراهم نموده اند كه افراد بتوانند با ارائه كارت ملی، گذرنامه موقت دریافت نمایند.
معاون وزیر ارتباطات با اشاره به اینكه در پایانه های مرزی منتهی به خاك عراق نیز آمادگی ارائه خدمات پستی وجود دارد، اضافه كرد: تمهیدات لازم برای ارائه خدمات بار و توشه پیش بینی شده است كه زوار در صورت نیازمندی می توانند از این خدمات استفاده كنند.
وی اظهار داشت: نامه رسان های پست تا ساعت ۱۰ شب نسبت به توزیع گذرنامه زوار اقدام می كنند و امكان تحویل گذرنامه زوار نیز تا ۱۰ شب و روزهای تعطیل در دفاتر پستی برقرار است.

1398/07/21
23:17:32
5.0 / 5
4400
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل