رئیس كمیته تخصصی تلفن همراه كشور:

غیرفعالسازی گوشیهای مسافری غیر كارشناسانه است

غیرفعالسازی گوشیهای مسافری غیر كارشناسانه است به گزارش تعمیر تلفن رئیس كمیته تخصصی تلفن همراه كشور در واكنش به قطع برخی از گوشیهای مسافری اظهار داشت: قطع یا ارسال پیامك آگهی درباب غیرفعالسازی این گوشیها كاری عجولانه و غیر كارشناسانه است.محمد مهدی غفوریان در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، اظهار نمود: اخیراً به سبب مسائل رجیستری، به برخی از دارندگان گوشیهای مسافری پیامك آگهی قطع آمده و متاسفانه تلفن همراه عده ای از آنها هم قطع شده است.

وی در ادامه اضافه كرد: مسئولین معتقدند كه گوشیهای مذكور از مبادی رسمی وارد كشور نشده و قاچاق بوده یا متعلق به مسافر واقعی نیست و این حركت را چاره ای برای شكست و ضرر قاچاقچیان می دانند اما حقیقت آن است كه هم اكنون مردم و مصرف كننده نهایی متضرر شده اند.

غفوریان اضافه كرد: برای حل این مشكل باید در قدم اول نسبت به وصل مجدد گوشیهای قطع شده اقدام نماییم و سپس به كسانی كه پیامك آگهی قطع ارسال شده اطمینان داده شود كه برای تلفن همراه آن مشكلی ایجاد نمی گردد، البته راهكار مسئولین برای مردم در این خصوص این است كه از فردی كه گوشی را خریده یا گرفته شكایت كنند.

رئیس كمیته تخصصی تلفن كشور راهكار مسئولین را موثر ندانست و اضافه كرد: این گوشیها چون مسافری هستند اكثرا در دست خود افراد و یا اقوام آنها است كه امكان شكایت از آنها وجود ندارد؛ البته امكان دارد برخی آژانس های مسافری خودسرانه و بدون اطلاع مسافر امتیاز وارد كردن گوشی مسافری را به افرادی فروخته باشند كه باید با این آژانس ها برخورد شود.

غفوریان قطع تلفن همراه را كاری عجولانه اعلام نمود و اضافه كرد: این عملكردی عجولانه و شتابزده بوده است و كار كارشناسی در ورای آن نیست و باید فكر بیشتری روی آن می شد.

وی درانتها اظهار داشت: این كار توسط سامانه هوشمند مدیریت تجهیزات ارتباطی انجام شده است.

منبع:

1398/07/09
22:37:20
5.0 / 5
4970
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل