وزیر ارتباطات خبر داد:

لغو مصوبه اینترنت نامحدود

لغو مصوبه اینترنت نامحدود تعمیر تلفن: وزیر ارتباطات از تعلیق و لغو مصوبه اینترنت نامحدود كه اول مردادماه به تصویب كمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات رسیده بود، آگاهی داد.به گزارش تعمیر تلفن به نقل از مهر، محمود واعظی ساعتی پیش در صفحه شخصی خود در شبكه اجتماعی اینستاگرام با اشاره به پیشنهاد مطرح شده از سوی مدیرعامل شركت ارتباطات زیرساخت برای توقف اجرای مصوبه جدید اینترنت پرسرعت و نارضایتی كاربران از این مصوبه گفت: با توجه به اینكه پیشنهاد مطرح شده در خصوص تعرفه های اینترنت ثابت مبتنی بر اتصال (مدل فروش سرعت به جای حجم) مورد استقبال قرار نگرفت و این مصوبه هنوز مراحل اداری و ابلاغ را طی نكرده و اجرایی هم نشده، قرار شد اجرای آن متوقف شود.
وزیر ارتباطات تاكید كرد: دستور دادم كمیته بررسی تعرفه ها، مجددا پیشنهادی با رعایت منافع و مصالح كاربران تهیه و ارائه كند.
به گزارش تعمیر تلفن به نقل از مهر، كمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات اول مردادماه با مصوبه ای را تصویب كرد كه بر اساس آن فروش اینترنت حجمی متوقف و كاربران از این پس باید با توجه به سرعت دریافتی اینترنت هزینه پرداخت می كردند. این مصوبه به دلیل آنكه با وجود نامحدود بودن، همچنان برای كاربران سقف و كف حجم دانلود در نظر گرفته بود با انتقادات بسیاری از سوی كاربران در صفحات شبكه اجتماعی وزیر ارتباطات و معاونان وی قرار گرفت.
 

1396/05/13
18:46:20
5.0 / 5
5456
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل