پیش بینی محققان؛

دنیا در سال ۲۰۶۹ چگونه خواهد بود، سكونت در دریا و وسایل نقلیه سریع

دنیا در سال ۲۰۶۹ چگونه خواهد بود، سكونت در دریا و وسایل نقلیه سریع به گزارش تعمیر تلفن شركت سامسونگ گزارشی در مورد جهان آینده و امكانات و خدماتی كه در آن در دسترس خواهد بود، تهیه كرده كه نشان داده است دنیا در سال ۲۰۶۹ چه خصوصیت هایی خواهد داشت.


به گزارش تعمیر تلفن به نقل از نیواطلس، گزارش مذكور با همكاری شش متخصص دانشگاهی برجسته در انگلیس تهیه شده و در آن فناوری های جدیدی كه تا چهار دهه دیگر به صورت روزمره مورد استفاده قرار می گیرند، پیشبینی شده است. كوشش برای پیشبینی آینده دنیا كار تازه ای نیست و البته معمولاً همه این پیشبینی ها صحیح نیستند، اما این كار معمولاً جلوه ای از واقعیت را منعكس می كند. طبق گزارش مذكور، مردم جهان تا چهار دهه دیگر در محیط های شهری با تراكم بالا و به صورت بسیار فشرده زندگی می كنند كه مملو از آسمان خراش های بزرگ و مستقل و دارای امكانات كامل به منظور خود اتكایی در زمینه تهیه غذا هستند و در آنها مجتمع های بزرگ زیرزمینی پیشبینی شده است. همینطور پیشبینی شده انسان تأسیسات زیردریایی خاصی برای سكونت بوجود می آورد.
مسافرت با خودرو های خودران كوچك عادی شده و برای سفر از انگلیس به كشورهای اسكاندیناوی از بزرگراه های آبی استفاده می شود. تاكسی های هوایی خودران، هایپرلوپ ها و هواپیماهای مافوق سریع دیگر ابزار مسافرت خواهند بود.
همینطور به دلیل تخریب گسترده محیط زیست، بخش عمده غذای بشر در نواحی نزدیك به محل سكونت انسان ها تولید و پرورش داده می شوند و حتی امكان دارد این كار در خود منازل صورت گیرد. چاپگرهای سه بعدی تولید خیلی از لوازم مورد نیاز را به صورت محلی ممكن می كنند. هوش مصنوعی بر خیلی از مشاغل مسلط شده و ارتباطات كاری از راه هولوگراف ها و سیستم های واقعیت افزوده و واقعیت مجازی انجام می شوند. نتیجه این تحولات كاهش تحرك انسان هاست، اما سنسورهای زیستی در طول روز وظیفه كنترل شرایط حیاتی انسان ها را بر عهده گرفته و از این طریق وضعیت سلامت افراد كنترل می شود. پزشكان هم می توانند از طریق دور افراد را كنترل كرده و برای آنها نسخه تجویز كنند. كاشت تراشه در مغز به منظور تعامل مستقیم با اشیا و دیگر افراد و درك سریع نظرات و ایده ها تحول دیگری است كه تا سال ۲۰۶۹ عملی می شود. تا آن زمان حشرات به دلیل كمبود گوشت به یكی از منابع تأمین پروتئین بدن انسان مبدل می شوند و بسیاری از انسان ها برای تغذیه در طول روز از مایعاتی استفاده می نمایند كه به صورت كامل از تركیبات شیمیایی نوین تولید شده اند.

1398/06/11
18:53:35
5.0 / 5
4628
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل