راهكارهای ایرانسل برای رفع مشكلات برخی مشتركان اینترنت ثابت

راهكارهای ایرانسل برای رفع مشكلات برخی مشتركان اینترنت ثابت تعمیر تلفن: پیرو برخی مشكلات در ارائه خدمات اینترنت ثابت با منشأ خارج از شبكه ایرانسل در بعضی نقاط تهران كه منجر به تجربه ناخوشایند برای بعضی از مشتركان این خدمات شده، ایرانسل راهكارهایی را ارائه نمود.


به گزارش تعمیر تلفن به نقل از روابط عمومی ایرانسل، با عنایت به این كه برخی مشتركان اینترنت ثابت (TD-LTE) ایرانسل در بعضی نقاط شهر تهران، اخیراً به سبب ارسال سیگنال های مزاحم بر روی سامانه GPS و تداخل ناشی از آن، با اختلال هایی جهت استفاده از خدمات اینترنت ثابت روبه رو بوده اند كه تیم فنی ایرانسل با ارائه راهكارهایی در قسمتی از این مناطق، تا حدود زیادی اثرات تداخل به وجود آمده را كم كرده است. ایرانسل ضمن تاكید مجدد بر وجود منشأ این اختلال در خارج از شبكه خود و عذرخواهی از مشتركان فوق، همزمان با بررسی و انجام پیگیری های لازم برای برطرف نمودن مشكل ناخواسته به وجود آمده در خارج از شبكه، راهكارهایی برای جبران این تجربه ناخوشایند، به این دسته از كاربران، ارائه كرده است. این راهكارها با عنایت به تقاضای مشتركان و بنا به جمع بندی درخواست های ارائه شده، با عنایت به بررسی جداگانه‌ی حساب های كاربری و میزان مصرف هر یك از مشتركان توسط كارشناسان ایرانسل، متفاوت می باشد. همچون راهكارهای ارائه شده می توان به تمدید تاریخ انقضای بسته های فعال مشتركان اینترنت ثابت، جابه جایی بسته اینترنت ثابت (TD-LTE) با بسته اینترنت همراه (۳G و ۴G)، بازپرداخت هزینه دریافت خدمات و راهكارهای دیگر اشاره نمود. پیگیری و تماسهای لازم در این خصوص، توسط كارشناسان ایرانسل با مشتركان انجام خواهد گرفت. رفع اختلال های مقطعی به وجود آمده در بعضی نقاط شهر تهران كه منجر به تجربه ناخوشایند برخی از مشتركان شده و ایرانسل را نیز متضرر كرده است، در مراجع ذی صلاح در حال پیگیری است.
در این خصوص، قبل از این، در تیرماه سال جاری، مهندس محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، در جمع خبرنگاران عنوان كرده بود: «موضوع قطع شدن جی پی اس در بعضی از نقاط تهران پیگیری شده و سوژه به مراجع قضایی ارجاع داده شده و درخواست شده كه این اختلال باید رفع گردد.» آذری جهرمی همین طور تاكید كرده است: «این سوژه در شورای عالی امنیت ملی هم پیگیری شده و شورای امنیت ملی هم ابلاغ كرده كه این اتفاق نباید بیفتد. ما بر طبق چارچوبی كه وظیفه داشتیم، پیگیری كردیم. چونكه ارسال این سیگنال ها با اجازه و مجوز وزارت ارتباطات نیست و قانون گردنگیر كرده كه هرگونه ارسال سیگنال باید با اجازه این وزارتخانه باشد.» حسین فلاح جوشقانی، معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی (رگولاتوری) نیز قبل از این اظهار داشته بود: «با بررسی های به عمل آمده توسط سازمان تنظیم مقررات، منبع اختلال شناسایی و به مراجع مربوطه هم گزارش شده، اما متأسفانه تابحال اقدامی در جهت توقف این اختلالات صورت نگرفته است.» ایرانسل تاكید می كند الان امكان استفاده از شبكه اینترنت ثابت (TD-LTE)، برای مشتركان این خدمات در تمامی ایران، به جز برخی نقاط شهر تهران، بدون هیچ گونه اختلالی امكان پذیر است؛ اما در بعضی نقاط شهر تهران، به سبب ارسال سیگنال های مزاحم بر روی سامانه GPS و تداخل ناشی از آن، مشتركان اینترنت ثابت اختلال هایی را تجربه كرده اند كه این اختلال ها خارج از كنترل شبكه ایرانسل است. بزرگترین اپراتور دیتای ایران، بعنوان اپراتور پیشرو در كسب رضایت مشتری، با وجود پیگیری مشكلات پیش آمده با منشأ خارج از این اپراتور، از نهادهای ذی صلاح، راهكارهایی را ارائه كرده است تا مشتركان تجربه ناخوشایندی در استفاده از خدمات این اپراتور نداشته باشند.


منبع:

1398/05/28
15:05:49
5.0 / 5
4714
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل