افتتاح پروژه‎های توسعه دسترسی كاشمر با حضور وزیر ارتباطات

افتتاح پروژه‎های توسعه دسترسی كاشمر با حضور وزیر ارتباطات تعمیر تلفن: با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات پروژه‎های توسعه دسترسی شهرستان‎های كاشمر، خلیل‎آباد و بردسكن راه اندازی شد.


به گزارش تعمیر تلفن به نقل از ایسنا، محمدجواد آذری جهرمی در جمع خبرنگاران عنوان كرد: در مسافرت امروز به كاشمر بطور متمركز طرح‎های مخابراتی كه طی 5 ماه گذشته در سه شهر كاشمر، خلیل‎آباد و بردسكن انجام شده بود، راه اندازی شد.
وی با اشاره به اینكه ارزش این پروژه‎ها حدود 4 میلیارد تومان بوده است، عنوان كرد: در مسافرت به كاشمر همین طور تصویب گردید تا آخر سال برای سه محور حدود 7.5 میلیارد تومان دیگر سرمایه‎گذاری در این منطقه صورت گیرد.

این مقام مسئول عنوان كرد: دایر شدن حدود 25 كیلومتر فیبر نوری جدید در این منطقه، تقویت بخشی پوشش جاده‎ای و روستایی سه شهرستان به خصوص برای حوزه‎هایی كه قطب گردشگری هستند و بوم گردی رواج دارد و مناطقی كه می‎توانند جهت توسعه اقتصاد دیجیتال در صنایع دستی ظرفیت داشته باشند همچون مواردی بود كه در مسافرت به كاشمر به تصویب رسید.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: تا اختتام امسال 7.5 میلیارد تومان سرمایه‎گذاری به اتمام می‎رسد و پروژه‎ها به بهره‎برداری كامل خواهند رسید.

وی اظهار نمود: از شروع امسال تابحال در كاشمر با پیگیری‎های صورت گرفته برای توسعه دسترسی‎ها 4 میلیارد تومان هزینه شده است، و برای درخواست‎هایی كه مدنظر نماینده مردم كاشمر، خلیل‎آباد و بردسكن در مجلس شورای اسلامی بوده تا اختتام امسال 7.5 میلیارد تومان دیگر اعتبار گذاشته شده است تا به دسترسی‎هایی كه باید كامل شود، برسیم.

آذری جهرمی اظهار داشت: تلاش می‎شود به تعهداتی كه دادیم عمل نماییم تا در فاز بعد به صورت جدی اشتغال را پیش ببریم و یك سهمی از اشتغال كه نتیجه آن اشتغال اقتصاد مولد حوزه دیجیتال است و می‎تواند در سایر بخش‎ها همچون گردشگری، صنایع دستی و كشاورزی اثر گذار باشد، برسیم.

1398/05/16
15:53:10
5.0 / 5
4650
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل