تب فروش لپ تاپ فروكش می كند

تب فروش لپ تاپ فروكش می كند تعمیر تلفن: كارشناسان فعال در حوزه فناوری اخیرا برآورد و اعلام نموده اند كه میزان فروش لپ تاپ در نیمه دوم سال جاری میلادی صعودی و افزایشی نخواهد بود.


به گزارش تعمیر تلفن به نقل از ایسنا، با اینكه روند میزان فروش لپ تاپ در سه ماهه اول و دوم سال ۲۰۱۹ مثبت و افزایشی گزارش و اعلام شد، اما حالا كارشناسان و تحلیلگران فعال در حوزه فناوری اخیرا برآورد كرده اند كه آمار فروش این محصولات در فصل سوم و چهارم سال جاری میلادی چندان مثبت و قابل قبول نخواهد بود.
آنها علت فروش نسبتا خوب و موفقیت آمیز لپ تاپ در نیمه نخست ۲۰۱۹ را تحت تاثیر برنامه های تامین انبار شركت های تولیدكننده در واكنش به احتمال اعمال تعرفه های گمركی جدید از طرف دولت ترامپ، ریاست جمهوری آمریكا عنوان كرده اند. در واقع، در صورت اعمال تعرفه های ۲۵ درصدی از طرف دولت آمریكا بر روی محصولات چینی، شركت ها مجبورند اقدامات احتیاطی كه در نهایت منجر به افزایش خرید محصولاتشان می شود، را انجام دهند.
بر اساس گزارش وب سایت TechSpot، آنها در ادامه اظهارات خود خاطرنشان كرده اند: در صورت پر و تكمیل شدن ظرفیت انبارهای تامین شركت های تولیدكننده و توزیع كننده دستگاه های الكترونیكی و همین طور كاهش عرضه تراشه های پردازنده اینتل، میزان فروش لپ تاپ در فصل سوم و چهارم سال ۲۰۱۹ میلادی به شدت كاهش پیدا خواهدنمود. این در حالیست كه تولیدكنندگان لپ تاپ نیز تحت تایر عدم حصول اطمینان از استقبال بازار، هنوز علاقه و تمایل چندانی به استفاده از محصولات AMD نشان نداده اند.
البته برخی دیگر از تحلیلگران، علت دیگری را نیز برای كاهش فروش لپ تاپ در ماههای آتی عنوان كرده اند و آن نیز ضعف اقتصادی چین و بطور كلی ركود بازارهای جهانی است.
منبع:

1398/05/14
13:56:16
5.0 / 5
5011
تگهای خبر: دستگاه , شركت , فناوری , گمرك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل