وزیر ارتباطات در جمع خبرنگاران؛

كیفیت و سرعت اینترنت با حفظ قیمت فعلی افزایش می یابد

كیفیت و سرعت اینترنت با حفظ قیمت فعلی افزایش می یابد تعمیر تلفن: وزیر ارتباطات اظهار داشت: تمامی تلاشمان این است كه با حفظ قیمت فعلی، كیفیت و سرعت اینترنت افزایش یابد.به گزارش تعمیر تلفن به نقل از مهر، محمدجواد آذری جهرمی امروز شنبه در حاشیه مراسم امضای تفاهم نامه با وزارت آموزش و پرورش برای هوشمندسازی مدارس در نمایشگاه الكامپ در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز دغدغه همه مردم حتی در مناطق محروم كیفیت و سرعت بالای اینترنت است.
وی اضافه كرد: مردم از ما سرعت بالاتر اینترنت را می خواهند و ما تلاشمان این است كه با حفظ قیمت فعلی، كیفیت و سرعت اینترنت را بالا ببریم.
آذری جهرمی اشاره كرد: سوژه تعرفه گذاری برای مشتركان كم مصرف انجام شده است و قیمت متفاوت اینترنت برای مشتركان كم مصرف ارائه شده است اما این بسته ها با عنایت به اینكه قیمت و سرعت پائین دارند، نارضایتی برای مشتركان به همراه خواهند داشت و ما باید تلاش نماییم بتوانیم كیفیت و سرعت را بالا ببریم.
ورود كمیته رجیستری به سوژه بازار گوشی موبایل
وزیر ارتباطات در مورد ساماندهی بازار گوشی موبایل و قیمت بالای گوشی در شرایط فعلی در پاسخ به سوال مهر گفت: كمیته رجیستری به این مساله ورود كرده و بحث سفارش گوشی بوسیله این كمیته در حال پیگیری است.
وی اضافه كرد: این كمیته با وزارت صمت و سایر دستگاه ها به صورت مرتب جلساتی را می گذارد تا وضعیت بازار گوشی به ثبات برسد. در این زمینه آخرین وضعیت را سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی باید اعلام نماید.
آذری جهرمی در مورد سوالی در خصوص وجود شایعاتی درباب هك اطلاعات برخی سازمان های كشور به سبب همكاری ایران و تركیه در زمینه ترانزیت دیتا نیز تأ كید كرد: من حتی این مساله را نشنیدم و اگر مستنداتی در این زمینه دارید یا اخباری در این زمینه شنیده شده در اختیار ما بگذارید تا آنرا بررسی نماییم.


منبع:

1398/04/29
18:15:36
5.0 / 5
4329
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل