وزیر ارتباطات مطرح كرد

هدف گذاری چند برابری صادرات لازمه توسعه زیرساخت ها

هدف گذاری چند برابری صادرات لازمه توسعه زیرساخت ها به گزارش تعمیر تلفن وزیر ارتباطات اظهار داشت: هدف گذاری چند برابری صادرات لازمه توسعه زیرساخت ها در كشور است.



به گزارش تعمیر تلفن به نقل از ایسنا، محمد جواد آذری جهرمی در همایش بین المللی فرصت های تجاری و سرمایه گذاری كه امروز در سالن اجتماعات پیامبر اعظم ساری برگزار شد، با بیان این كه باید برای ایجاد و توسعه زیرساخت ها از ظرفیت بخش های مختلف بهره گرفت، اظهار نمود: مازندران در بخش های مختلف همچون كشاورزی و گردشگری ظرفیت های خوبی دارد و می توان از این ظرفیت ها در بخش های دیگر بهره مند شد.

وی خاطرنشان كرد: تسهیل و پشتیبانی از فرآیندهای كسب و كار و سرمایه گذاری امری بسیار مهم می باشد و باید كاستی های موجود در حوزه سرمایه گذاری را شناسایی و رفع كرد.

وزیر ارتباطات با اشاره به این كه اراضی و سطوح قابل كشت در استان مازندران قابل تجدید نیست، اظهار داشت: می توان در زمینه فرآوری محصولات تولیدی در مازندران برنامه ریزی های مهمی صورت گیرد و افزایش بهره وری و استفاده از ظرفیت های مناطق مختلف باید مورد توجه قرار گیرد.

آذری جهرمی تصریح كرد: تأمین منابع مالی و كاهش ریسك سرمایه گذاری از موضوعات مهم در سرمایه گذاری است كه باید مورد توجه قرار داد و مشكلی برای تأمین منابع مالی و سرمایه گذاری نداریم.

وی با اشاره به اینكه یكی از حوزه های مهم برای سرمایه گذاری، افزایش بهره وری است و رعایت استانداردها در حوزه های مختلف همچون كشاورزی مورد توجه قرار گیرد، تصریح كرد: مساعدت های لازم برای توسعه كسب و كارهای نوین در زمینه های مختلف همچون كشاورزی صورت گیرد و شرایط خاص كشور ایجاب می كند تمهیدات لازم برای صادرات محصولات فراهم نماییم اما هم اكنون سهم كمی از بازارهای بین المللی و منطقه ای داریم.




1398/03/22
15:11:46
5.0 / 5
4547
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل