محدودسازی اینستاگرام فعلا در دستور نیست

محدودسازی اینستاگرام فعلا در دستور نیست تعمیر تلفن: دبیر شورای عالی فضای مجازی می گوید رفتار اخیر اینستاگرام محكوم است ولی فعلاً محدودسازی در دستور نیست.


به گزارش تعمیر تلفن به نقل از ایسنا، اخیرا اینستاگرام صفحات فرماندهان سپاه پاسداران را با استناد به سیاست ایالات متحده در خصوص قرار دادن سپاه در فهرست گروه های تروریستی مسدود كرده است؛ ابوالحسن فیروزآبادی - دبیر شورای عالی فضای مجازی - درباره رفتار اخیر اینستاگرام اظهار نمود: شورای عالی فضای مجازی در بیانیه خود در قبال این رفتار اشاره ای داشت در خصوص اینكه مردم باید توجیه شوند؛ برای اینكه آنها نمی توانند كارهای جدی خودرا بر بستر پیام رسان های خارجی انجام دهند كه یك طرفه نسبت به فیلتر كردن بعضی از صفحات -فقط به سبب شكل ظاهری لوگوی آن صفحات- اقدام می كنند.
دبیر شورای عالی فضای مجازی با اشاره به اینكه این پیام رسان های خارجی برای مردم قابل اتكا نیستند، اشاره كرد: بحث ما این است كه حتما باید پیام رسان ملی شكل گیرد؛ البته این كار دشوار است ولی در آینده نزدیك صورت خواهد گرفت.
وی درباره عكس العمل ایران در قبال اینستاگرام اظهار داشت: هم اكنون رفتار اینستاگرام را محكوم می كنیم؛ فعلاً محدودسازی آن در دستور نیست.
فیروزآبادی با اشاره به اینكه روبینو جایگزینی برای اینستاگرام است، اضافه كرد: پیام رسان مشابه اینستاگرام در داخل كشور وجود دارد؛ البته مردم هم باید استقبال كنند و پیام رسان های داخلی هم چنان قدرتی داشته باشند.
بنا بر اعلام سایت خانه ملت، دبیر شورای عالی فضای مجازی درباب این نكته كه تجربه فیلترینگ تلگرام با هدف كوچ دادن به پیام رسان های داخلی ناموفق بود، اظهار داشت: هم اكنون فقط از مردم دعوت می نماییم.1398/02/05
14:55:49
5.0 / 5
5058
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل