حریم تان را در یوتیوب خصوصی كنید

حریم تان را در یوتیوب خصوصی كنید تعمیر تلفن: یكی از مسائلی كه در سال های اخیر از اهمیت بالایی برخوردار شده است، حفاظت از حریم خصوصی و افزایش امنیت سایبری در فضای مجازی و شبكه های اجتماعی است كه بنظر می رسد برای خیل عظیمی از كاربران تابحال دردسرهای كوچك و بزرگ متعددی را به وجود آورده است.


به گزارش تعمیر تلفن به نقل از ایسنا، شاید شما باز از كاربران و علاقمندان به شبكه اجتماعی یوتیوب باشید و بارها برایتان پیش آمده است كه ویدئوهای موردنظر خودرا در این پلت فرم مشاهده و تماشا كرده و پست های موردعلاقه تان را باز لایك و دنبال كرده اید ولی لازم است كه بدانید در صورتیكه از شرایط، قوانین و قابلیت های آن آگاه نباشید، امكان دارد با همین كارهای ساده نظیر لایك و دنبال كردن صفحات مختلف، تا حد زیادی به صورت ناخودآگاه حریم خصوصی خودرا زیر سوال برده و به چالش بكشانید.
طبق گزارش وب سایت the verge، كاربران در این شبكه اجتماعی به منظور ارتقای حریم خصوصی خود در شبكه اجتماعی یوتیوب لازم است كه به قسمت تنظیمات ( setting) آن رفته و وارد بخش حریم خصوصی ( privacy) شوند. در این قسمت شما قادر خواهید بود تمامی پست های لایك شده، دنبال شده و پلی فهرست های ذخیره سازی شده در حساب كاربری خودرا در یوتیوب مشاهده كنید و در صورت عدم تمایل، نمایش آن برای عموم كاربران و مخاطبان خودرا مخفی و شخصی سازی كنید.
فراموش نكنید كه در آخر، گزینه ذخیره و ثبت تغییرات ( save ) را باز كلیك كنید تا دیگر سایر كاربران نتوانند پست های لایك شده و صفحات دنبال شده توسط شما را در این پلت فرم مشاهده كنند.


یكی دیگر از اقداماتی كه كاربران باید به منظور ارتقای امنیت و حفظ حریم خصوصی در یوتیوب انجام دهند، پاك كردن تاریخچه كاوشهای آنهاست و این كار بدین گونه است كه آنها با بازگشت به قسمت سرچ یا جستجوی یوتیوب می توانند با كلیك بر روی سه نقطه سمت راست، تمامی عبارات مورد جست جوی خودرا به كلی حذف نمایند و بدین ترتیب به حفظ حریم خصوصی خود كمك كنند.

1398/02/03
15:58:33
5.0 / 5
5035
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل