كاربران آمریكایی تمایلی به استفاده از فیسبوك ندارند

كاربران آمریكایی تمایلی به استفاده از فیسبوك ندارند به گزارش تعمیر تلفن آخرین نظرسنجی و تحقیقات انجام شده از آن حكایت می كند كه كاربران آمریكایی از عضویت فیسبوك خارج شده و به سمت و سوی اینستاگرام سوق پیدا كرده اند.


به گزارش تعمیر تلفن به نقل از ایسنا، فیسبوك كه زمانی یكی از بزرگترین و محبوب ترین شبكه های اجتماعی در جهان به شمار می رفت، حالا به بر مبنای تازه ترین گزارش های انتشار یافته در وب سایت the verge به نظر می آید كه محبوبیت و استقبال كاربران به استفاده از آن به شدت كاهش یافته و روندی نزولی پیدا كرده است. به گونه ای كه با استناد به آمارهای حاصل از نظرسنجی های صورت گرفته به نظر می آید كاربران بویژه كاربران آمریكایی دیگر تمایلی به استفاده از فیسبوك نداشته و شبكه های اجتماعی دیگر همچون اینستاگرام، اسنپ چت، پینترست و غیره را جایگزین آن كرده اند.
بدون شك یكی از مهم ترین علل كاهش محبوبیت فیسبوك در بین كاربران، رسوایی بزرگ اطلاعاتی این غول شبكه اجتماعی بود كه در سال گذشته، معلوم شد با همكاری یك مؤسسه تحقیقاتی به نام كمبریج آنالتیكا اطلاعات چندین میلیون كاربر عضو این شبكه اجتماعی را به سرقت برده است. این امر باعث شد كه فیسبوك به شدت از جانب منتقدان و معترضان مورد انتقادات شدیدی قرار بگیرد و تعداد كاربرانش هم به شدت كاهش پیدا كند.
این آمارهایی كه اخیرا انتشار یافته است نشان داده است كه كاربران از استفاده و عضویت در فیسبوك به سمت و سوی اینستاگرام بعنوان یكی از محبوب ترین زیرمجموعه های آن تمایل پیدا كرده اند و دیگر مایل به ماندن در فیس بوكی كه مسئولیت و تعهدی در حفاظت از اطلاعات شخصی و حریم خصوصی آنها ندارد، نیستند. آنها بر این باورند كه فیسبوك هیچ محافظتی از حریم خصوصی آنها نكرده و همین امر هم سبب شده است كه تعداد كاربران و علاقمندان به این شبكه اجتماعی به میزان قابل ملاحظه ای كاهش پیدا كند.1397/12/20
14:24:00
5.0 / 5
4962
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱

تعمیر تلفن

fixtel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت تعمیر تلفن محفوظ است

تعمیر تلفن

تعمیر تلفن، تعمیر موبایل